PRÁDLOPER obsahuje jen takové složky, které jsou pro praní skutečně důležité. Zbytečná plnidla a další balastní látky, které pouze zvyšují hmotnost výrobku a které mohou být potenciálním alergenem či zátěží pro životní prostředí, v něm nenajdete.

Hlavními složkami Prádloperu, ať v práškové nebo gelové formě, jsou uhličitan sodný (soda) a 100% přírodní, výběrové jádrové nebo pravé marsejské mýdlo. O těchto a dalších složkách, které do Prádloperu přidáváme, se podrobně dočtete v rubrice Na rovinu!, kde vysvětlujeme funkci každé z nich a proč je důležité, aby byly v našich výrobcích obsaženy.

PRÁDLOPER je snadno biologicky odbouratelný a nezatěžuje septiky ani domácí čistírny odpadních vod.

Ochrana přírody a zodpovědnost

DSC 0012 1Naším hlavním výrobním prostředkem je příroda. Abychom její zdroje mohli využívat po mnoho dalších generací, je nutné ke všem oblastem výroby přistupovat zodpovědně. Uvědomujeme si, že obrovskou část světové produkce odpadů tvoří převážně plastové obaly. Pátrali jsme tedy po takovém obalu, který by odpovídal principu udržitelnosti a zároveň splňoval Vaše vysoké nároky na jeho funkčnost a snadné použití.

Vyplatilo se!

Naše práškové výrobky plníme do obalů od tenisových míčů. Jsou velice praktické a hodí se do mnohdy vlhkého prostředí koupelny či prádelny. Jejich velkou satisfakcí je skutečnost, že již byly jednou vyrobeny a my jim dáváme šanci pro další využití. Snažíme se tak přispět ke snížení produkce dalších odpadů.

Přispět můžete i Vy! Dříve než jakýkoliv obal od Prádloperu vyhodíte, zamyslete se, zda by se Vám ještě na něco nehodil. Dobře ho umyjte a můžete jej i nadále smysluplně využívat.

Naše výrobky jsme schopní po domluvě plnit také do Vámi dodaných či vrácených obalů.

 

Práškový i gelový PRÁDLOPER plníme do plastových obalů. Pokud se rozhodnete obal od něj vyhodit, učiňte tak prostřednictvím kontejneru na PLASTY. Pokud tuto možnost nemáte, vyhoďte obal do směsného komunálního odpadu.

! ! ! Plastové obaly NESPALUJTE ! ! !

Pro další informace a pro zpětný odběr obalů od našich výrobků pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo volejte

+420 724 755 260.