PRÁDLOPER obsahuje jen takové složky, které jsou pro praní skutečně důležité. Zbytečná plnidla a další balastní látky, které pouze zvyšují hmotnost výrobku a které mohou být potenciálním alergenem či zátěží pro životní prostředí, v něm nenajdete.

Hlavními složkami Prádloperu, ať v práškové nebo gelové formě, jsou uhličitan sodný (soda) a rostlinná, nebo živočišná mýdla.

PRÁDLOPER je snadno biologicky odbouratelný a nezatěžuje septiky ani domácí čistírny odpadních vod.

Ochrana přírody a zodpovědnost

DSC 0012 1Naším hlavním výrobním prostředkem je příroda. Abychom její zdroje mohli využívat po mnoho dalších generací, je nutné ke všem oblastem výroby přistupovat zodpovědně. Uvědomujeme si, že obrovskou část světové produkce odpadů tvoří převážně plastové obaly. Pátrali jsme tedy po takovém obalu, který by odpovídal principu udržitelnosti a zároveň splňoval Vaše vysoké nároky na jeho funkčnost a snadné použití.

Vyplatilo se!

Naše práškové výrobky plníme do obalů od tenisových míčů. Jsou velice praktické a hodí se do mnohdy vlhkého prostředí koupelny či prádelny. Jejich velkou satisfakcí je skutečnost, že již byly jednou vyrobeny a my jim dáváme šanci pro další využití. Snažíme se tak přispět ke snížení produkce dalších odpadů.

Přispět můžete i Vy! Dříve než jakýkoliv obal od Prádloperu vyhodíte, zamyslete se, zda by se Vám ještě na něco nehodil. Dobře ho umyjte a můžete jej i nadále smysluplně využívat.

PRÁDLOPER podporuje BEZOBALOVÝ PRODEJ

Naše výrobky jsme schopní po domluvě plnit také do Vámi dodaných či vrácených obalů.

Pro další informace a pro zpětný odběr obalů od našich výrobků pište na

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

nebo volejte

+420 724 755 260.

Bezpečnost

UPOZORNĚNÍ: PRÁDLOPER obsahuje pouze známé a bezpečné látky. Mějte však prosím na paměti, že se v něm vyskytují v koncentrované formě a pokud dojde k přímému kontaktu našich výrobků s pokožkou, očima, k náhodnému vdechnutí nebo požití, mohou vyvolat zdravotní komplikace. Věnujte proto pozornost informaci na zadní etiketě každého našeho výrobku.

Pamatujte na děti a ukládejte PRÁDLOPER mimo jejich dosah!